Na naszej stronie znajdziesz odpowiedniki swoich ulubionych perfum w doskonałej jakości, wyjątkowej trwałości i przystępnej cenie. Ponad 250 zapachów dla Niej i dla Niego.

Nasza przygoda z perfumami  trwa od 2017 roku. Postawiliśmy nie na cenę, ale na jakość i trwałość zapachu. Zależało nam na satysfakcji naszych Klientów. Chcieliśmy, żeby osoby chętnie wracały po jakość i trwały zapach naszych perfum inspirowanych… Być może, wśród perfum nalewanych są najdroższe, ale według opinii naszych Klientów, są najlepsze. Wyróżniają się doskonałymi nutami zapachowymi, wyjątkową trwałością i ogromnym wyborem. Po kilku latach okazało się, że doskonale wybraliśmy. Potwierdzają to nasi Klienci, którym wysyłamy ich ulubione zapachy… Wśród nich są osoby które są wierne jednemu zapachowi ale mamy też Klientki które chętnie poznają nowinki. Dla nich mamy zawsze malutkie testerki, żeby mogły sprawdzić nowy zapach. Dla siebie? Na prezent? wybór należy do Ciebie.

Zapraszamy na zakupy!

Perfumy inspirowane najlepszymi markami

Perfumy nalewane  – co wpływa na jakość produktów? Perfumeria  tworzy perfumy jedynie na bazie zaufanych olejków zapachowych francuskiej firmy Charabbot. Cała produkcja odbywa się w Bułgarii.

Walory naszych zapachów docenił wielokrotnie m.in. przez prestiżowy magazyn Forbes. Dzięki trosce o jakość kilka lat z rzędu przyznawał perfumom Refan nagrody za wysoką jakość czy zaangażowanie Klientów. Warto również zwrócić uwagę na wspomniane olejki eteryczne. Ich jakość oraz odpowiednie stężenie wpływają na to, jak oryginalne perfumy nalewane zachowują się na skórze przez cały dzień.

Dobre perfumy inspirowane składają się z 3 faz uwalniania zapachu. W pierwszej chwili po spryskaniu nadgarstka czujemy nutę głowy. Kolejno (po ok. 15 – 20 min.) pojawia się nuta serca, która tworzy głębię zapachu. Natomiast wraz z upływem czasu pojawia się kolejna zmiana, dzięki której dostrzegamy nuty zapachowe bazy ulubionego aromatu.

Perfumy nalewane to trwałość oparta na odpowiednio wysokim stężeniu olejków eterycznych. To aż 10-25 % w zależności od pożądanej lekkości zapachu. Pozwala to cieszyć się ich elegancją do kilku godzin od pierwszej aplikacji.

Zaperfumowanie w drogeriach

2-8%

Zaperfumowanie w Ambasadzie Zapachu

12-18%

Dlaczego perfumy nalewane mają atrakcyjną cenę?

Zapach nie podlega prawu patentowemu, ponieważ nie można przedstawić go w formie graficznej. Oczywiście znamy wyjątki, jak np. opatentowanie zapachu „świeżo skoszonej trawy” przez firmę sprzedającą piłeczki tenisowe. W większości jednak popularne marki produkujące perfumy, skupiają się na zastrzeżeniu loga czy wyglądu flakonu.

Branding, reklama czy promowanie nazwy produktu znacznie windują jego cenę. Nawet jeśli jakość jest taka sama, jak w przypadku perfum nalewanych. Zarówno trwałe perfumy damskie jak i perfumy męskie, aby podkreślić indywidualną osobowość. Nastrój wyjątkowego spotkania, zadbać o zmysły…

Dlatego oferujemy swoim Klientom reprodukcje znanych zapachów, zamknięte w ekologicznych szklanych buteleczkach, wykonywanych w Szwajcarii (firma Nussbaum) czy na terenie Włoch (firma Baralan). Trwałe, wysokogatunkowe i przygotowane przez specjalistów w znanych europejskich rozlewniach aromaty są prezentem z najwyższej półki na rynku perfum.