Formy płatności

Naszym celem jest, aby zakupy były jak najbardziej komfortowe. Komfort zakupów to także wygodne formy płatności!

Tpay

Tpay to zaufany operator płatności. Złóż zamówienie na stronie sklepu, następnie wybierz płatność z Tpay i zapłać wybraną przez siebie metodą płatności. Tpay oferuje Ci ponad 300 metod, w tym tak popularny obecnie BLIK, Google Pay, czy Visa Checkout! Na podany wcześniej adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rozpoczęcia transakcji. Możesz sprawdzić status swojej transakcji klikając w podany w potwierdzeniu link. Po dokonaniu zapłaty, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wpłaty.

PayPal

Przy wyborze PayPal jako formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. Jeżeli nie posiadasz konta w PayPal, możesz je założyć lub dokonać płatności jako Gość serwisu.

Przelew zwykły

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostają na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie bankowym. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu

Ag House Małgorzata Ziemiańska
ul. Terpentyna 183c
23-251 Dzierzkowice

Bank BNP Paribas

54 1600 1462 0008 7821 2484 8011

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.