Perfumy rozlewane

Perfumy rozlewane Refan to autorskie reprodukcje zapachów inspirowane markami premium (Chanel, DIor czy Versace to tylko niektóre z nich). Tworzymy je dla Was już od 2017 roku! Starannie przygotowane kompozycje lekko i zmysłowo otulają ciało, inspirując oraz poprawiając nastrój. Produkowane są w Bułgarii jedynie na bazie zaufanych olejków zapachowych francuskiej firmy Charabbot. Ich stężenie może wynosić od 10, aż do 25%, co czyni zapach intensywnym i trwałym. Docenił nas nawet prestiżowy magazyn Forbes, przyznając nam nagrody za wysoką jakość. Warto zauważyć, że składową ceny produktów premium jest marka. Tymczasem perfumy rozlewane są równie trwałe, a przy tym bardziej przystępne cenowo.

Perfumy rozlewane – doskonałym pomysłem na prezent

Od początku działalności rozwijamy swój asortyment. Obecnie możesz wybierać spośród 250 zapachów dla Niej i dla Niego. Dla siebie, dla Ukochanej, Ukochanego, Mamy czy Przyjaciółki. To doskonały podarunek z okazji urodzin, Dnia Kobiet, Walentynek lub świąt. Przed zakupem warto skorzystać z naszych testerów oraz konsultacji telefonicznej, aby dobrać idealne perfumy rozlewane. Dla wygody w naszym sklepie internetowym posortowaliśmy nasze kompozycje według ich charakteru. Możesz więc składać zamówienie bez obaw: otrzymasz zapach idealnie dopasowany do osoby i okazji. Troszczymy się również o środowisko, wykorzystując do dystrybucji pięknie zaprojektowane, ekologiczne, szklane buteleczki. Dostarczają je firmy Nussbaum i Baralan. Każdy z naszych zapachów jest niezwykły. Składają się na nie trzy doznania – głowa, serce i baza.

Co wyróżnia nasze perfumy rozlewane?

Nasze perfumy rozlewane nie uwalniają od razu wszystkich olejków eterycznych. Najpierw wyczuwalna jest lekka i świeża “głowa”, czyli słodki zapach mandarynki, wiśni czy poziomki. Uwalnia się od razu po otwarciu flakonika. Dopiero potem do nozdrzy dociera nuta serca, jak na przykład jaśmin, róża lub karmel. Nadaje ona całości głębi i staje się wyczuwalna po kilku minutach. Na końcu uwalniana jest ciężka, początkowo niewyczuwalna nuta bazowa. Często jest to cedr, drzewo sandałowe, piżmo, paczula czy ambra. Stanowi szkielet kompozycji zapachowej i to od niej zaczyna się praca nad perfumami. To ona zostaje na skórze najdłużej. Wszystkie warstwy tworzą razem oszałamiający bukiet. Zamknięte w eleganckiej, szklanej buteleczce perfumy rozlewane staną się wiernymi towarzyszami w pracy czy podczas różnych uroczystości. Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem!

Showing 1–9 of 184 results