Lane perfumy – idealny prezent na Walentynki

3 lutego, 2021

W tym roku pomożemy Ci wybrać najlepszy prezent na Walentynki dla ukochanej osoby! Nie ważne, czy postrzegacie siebie jako dwie połowki jabłka czy wypełnioną gorącym uczuciem całość – przyszedłeś/przyszłaś tutaj po… perfumy na prezent! Lane perfumy, idealnie dobrane pod indywidualne gusta i co najważniejsze – trwałe. Masz szczęście, ponieważ “ubieramy w zapach”, którego złożone aromaty pozostają na skórze przez kilka godzin.

Zrób teraz łyczek kawy i sprawdź, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy. A jeśli szukasz konkretnego zapachu inspirowanego – szybciutko zajrzyj na naszą listę z odpowiednikami:

Perfumy dla niej
Perfumy dla niego

i zamów przez sklep on-line Ambasady.

Perfumy nalewane – eliksir miłości czy zwyczajny prezent?

Perfumy dla niego bywają nudne. Panowie sami z siebie wybiorą raczej zapach, który dobrze sprawdzi się po wyjściu z siłowni. Zwykle mają na swojej toaletce 2 bezpieczne klasyki… Cóż, pora to zmienić! Lane perfumy pozwalają na “skosztowanie” wielu zapachów w korzystnej cenie. Możesz zachęcić swojego lubego do odkrywania nowych perfum, w których nuty zapachowe to coś więcej niż “świeże liście mięty”.

Lane perfumy, które z pewnością sprawdzą się podczas walentynkowego wieczoru, to 420 Zapach inspirowany: SAUVAGE FOR MEN / Dior. To zapach, który przypomina mężczyznom o ich dzikiej naturze, a kobiety wprost za nim szaleją.

Odnajdziesz w nim kombinacje różnych rodzajów pieprzu przeplatane ambroksanem oraz nieco świeży akcent delikatnych kwiatów – bergamotki i lawendy. W sercu tych perfum nalewanych drzemie korzenna paczula, która utrwala zapach i nadaje mu efekt “WOW”.

Jeśli pragniesz takiej dzikiej kombinacji przeplatających się aromatów, wybierz zapach 420 (Sauvage For Men, Diora), a perfum w odpowiedniej chwili stanie się walentynkowym eliksirem miłości.

Perfumy dla niej – który zapach oznacza “kocham Cię”?

Tutaj nie ma różnicy, czy prezent na Walentynki kupujesz sobie sama, chcesz go podarować mamie czy ukochanej ciotce. Nie ma też znaczenia, czy lane perfumy będą pierwszymi, na które się zdecydujesz czy też kolejną strojną buteleczką na toaletce. Przedstawiamy perfumy inspirowane dla niej, które ostatnio wysuwają się na prowadzenie w rankingu naszych absolutnych bestsellerów.

To 187 Zapach inspirowany: J’ADORE / C. Dior. Kwiatowo-drzewna klasyka, która sprawi, że będziesz chciała wyszeptać “kocham”. Eleganckie i radosne lane perfumy pasują do kobiet w każdym wieku. To dość duży ewenement, zwracając uwagę na to, że klasyki dla kobiet bywają ciężkie i tworzone pod wyrafinowane gusta.

Dlaczego ten zapach tak się podoba? Kobiety przede wszystkim uwielbiają w nim stanowczy bukiet białych kwiatów. To oznacza, że pierwsze skrzypce grają ciepłe akcenty bergamotki, magnolii, konwalii oraz frezji. Natomiast tuż po nich pojawiają się owocowe nuty egzotycznych owoców. Ten zapach zabiera w podróż do krainy, w której kocha się życie.

Czy po takim prezencie na Walentynki, będziesz w stanie mu się oprzeć?

Lane perfumy – gotowy zestaw upominkowy

Nieprzerwanie otrzymujemy pytania o gotowe zestawy perfum inspirowanych. Doceniamy to, że ufacie naszym gustom, zatem spośród kilku zestawów, które dla Was przygotowaliśmy już wcześniej – polecamy ten, który przypieczętuje Wasze uczucie. Wasze do nas. Żartujemy – uczucie osób, które zamówią nasz zestaw jako prezent na Walentynki.

Zestaw „Euphoria” – Refan 153 i 254 jest przeznaczony nie tylko dla par, w których tli się nowe uczucie (aby je rozbudzić ciepłą nutą orientu), ale również dla tych, które wybierają się na rocznicową randkę. Zapachy dla niego i dla niej przenikają się wzajemnie, tworząc zwartą całość. Spotkaliśmy się nawet z wiadomościami od pań, które łączą te dwa zapachy (męskie i damskie) ze sobą, by wyróżnić się podczas większego wyjścia.

Zamawiając zestaw “Euphoria” masz pewność, że będzie to strzał w dziesiątkę. Nie ma nic bardziej cementującego związek, niż zamiana “ja” na “MY”, a decydując się na perfumy uzupełniające się wzajemnie, wysyłasz właśnie taki komunikat. Lane perfumy orientalne to także jedne z najtrwalszych zapachów. Na ubraniu potrafią pozostać nawet po wizycie w pralni, natomiast aplikowane na skórze tworzą długi zapachowy “ogon”.

Ambasada Zapachu stawia na jakość i trwałość swoich perfum. Napiszcie nam w komentarzach, jaki zapach Ambasady trzymał się u Was najdłużej!

A jeśli poszukujecie prezentu, który może towarzyszyć naszym perfumom, zajrzyjcie na listę pomysłów, która uwzględnia klimatyczne prezenty z drewna.