Dlaczego perfumy nalewane są godnymi odpowiednikami perfum znanych marek?

15 września, 2020

Perfumy nalewane – Oryginał czy odpowiednik?

Czy jesteś wielbicielką zapachów, które podkreślą Twoją osobowość? Czy świadomie dobierasz obowiązujące trendy w modzie? A w szczególności – doceniasz jakość oraz trwałość produktów, których używasz…

To koniecznie powinnaś poznać perfumy nalewane Ambasady Zapachu! Jesteśmy marką premium w świecie perfumerii online, proponujemy oryginalne perfumy nalewane, które są tworzone we Francji i Bułgarii.

Perfumy nalewane Refan – co wpływa na jakość produktów?

Jedną z najważniejszych informacji dla zdrowia Twojej skóry jest to, gdzie perfumy są produkowane. Jeżeli zdecydujesz się na podróbki perfum (które kopiują opakowanie, flakon czy logo wielkich marek), nie możesz mieć pewności, że są tworzone i rozlewane w odpowiednich warunkach. Natomiast niewłaściwy skład zapachu, może powodować niepożądane reakcje alergiczne.

Perfumeria Refan tworzy perfumy nalewane jedynie na bazie zaufanych olejków zapachowych francuskiej firmy Charabbot. Cała produkcja odbywa się w Bułgarii.

Walory naszych zapachów docenił wielokrotnie m.in. przez prestiżowy magazyn Forbes. Dzięki trosce o jakość kilka lat z rzędu przyznawał perfumom Refan nagrody za wysoką jakość czy zaangażowanie Klientów.

Warto również zwrócić uwagę na wspomniane olejki eteryczne. Ich jakość oraz odpowiednie stężenie wpływają na to, jak oryginalne perfumy nalewane zachowują się na skórze przez cały dzień. Dobre perfumy inspirowane składają się z 3 faz uwalniania zapachu. W pierwszej chwili po spryskaniu nadgarstka czujemy nutę głowy. Kolejno (po ok. 15 – 20 min.) pojawia się nuta serca, która tworzy głębię zapachu. Natomiast wraz z upływem czasu pojawia się kolejna zmiana, dzięki której dostrzegamy nuty zapachowe bazy ulubionego aromatu.

Perfumy nalewane to trwałość oparta na odpowiednio wysokim stężeniu olejków eterycznych. To aż 10-25 % w zależności od pożądanej lekkości zapachu. Pozwala to cieszyć się ich elegancją do kilku godzin od pierwszej aplikacji.

Dlaczego perfumy nalewane mają atrakcyjną cenę?

Zapach nie podlega prawu patentowemu, ponieważ nie można przedstawić go w formie graficznej. Oczywiście znamy wyjątki, jak np. opatentowanie zapachu „świeżo skoszonej trawy” przez firmę sprzedającą piłeczki tenisowe.

W większości jednak popularne marki produkujące perfumy inspirowane skupiają się na zastrzeżeniu loga czy wyglądu flakonu. Branding, reklama czy promowanie nazwy produktu znacznie windują jego cenę. Nawet jeśli jakość jest taka sama, jak w przypadku perfum nalewanych. Tworzymy perfumy dla Niej i perfumy dla Niego, aby podkreślić indywidualną osobowość. Nastrój wyjątkowego spotkania, zadbać o zmysły…

Dlatego oferujemy swoim Klientom reprodukcje znanych zapachów, zamknięte w ekologicznych szklanych buteleczkach, wykonywanych w Szwajcarii (firma Nussbaum) czy na terenie Włoch (firma Baralan).

Trwałe, wysokogatunkowe i przygotowane przez specjalistów w znanych europejskich rozlewniach aromaty są prezentem z najwyższej półki na rynku perfum nalewanych.

A teraz…

Refan – nagrody i certyfikaty jakości

Jakość jest dla nas niezwykle ważna!

Nie zdecydowalibyśmy się na współpracę z firmą Refan,gdyby ich wody perfumowane nie mogły sprostać wymaganiom naszych świadomych Klientów. Po pierwsze trwałość zapachu,kolejno podobieństwo do oryginału oraz następnie wysoki gatunek składników użytych do produkcji perfum . Dlatego też wiemy że , mamy te 3 ważne powody dla których warto mieć nasze zapachy w swojej kolekcji.

Firma Refan kładzie nacisk na więzi międzyludzkie. Na co bezpośrednio wskazuje sama nazwa, która została stworzona z połączenia imion założycieli marki – Reni oraz Stefana (Refan). Dlatego też firma utrzymuje doskonały kontakt z franczyzobiorcami.

Ponieważ niesie ze sobą głębokie wartości, a w swojej ofercie proponuje topowe wzory flakonów (m.in. inspirowane projektami domu mody Valentino). Dodatkowo wyróżniają firmę wysokogatunkowe odpowiedniki zapachów znanych marek.

Nagrody za model biznesowy

Wśród licznych nagród warto wyróżnić te przyznane za innowacyjne prowadzenie biznesu:
– Nowy model biznesowy (2011 r.)
– Skutecznie prowadzony model franczyzy (2012 r.)
– Nagroda specjalna magazynu Forbes za rozwijający się biznes rodzinny (2013 r.)
– Nagroda specjalna magazynu Forbes za jakość (2014 r.)
– Najlepszy model bułgarskiej franczyzy w Europie (2014 r.)
– Europejska międzynarodowa nagroda za jakość (2014 r.)
– Nagroda specjalna magazynu Forbes za zrównoważony biznes (2015 r.)
– Europejska nagroda za jakość oraz prestiżowy biznes (Golden European Award 2016 r.)

A także szereg nagród za wysoką jakość, w rezultacie, pojawiły się kolejno:

– Nagroda specjalna na targach „made in Bulgaria” (2011 r.)

Kolejne wyróżnienie :

– Nagroda za nowy model biznesowy (2011 r.)

Troska o jakość została doceniona w 2012 r.
– Nagroda za jakość oraz wkład w stałe ulepszanie produktów (2012 r.)

Po raz kolejny w 2014 r. Forbes docenił firmę Refan
– Nagroda specjalna magazynu Forbes (2014 r.)
– Międzynarodowa europejska nagroda za jakość (2014 r.)

Perfumy, które możecie zakupić w Ambasadzie Zapachu (dzięki naszemu partnerowi – firmie
Refan) posiadają wymagane certyfikaty potwierdzające ich jakość.

Najważniejsze z nich to nagrody i certyfikaty, przede wszystkim:

– ISO9001:2008
– ISO 14001:2005
– BS OHSAS 18001: 2007
– EN ISO 22716:2007 GMP (Certyfikat dobrej praktyki wytwarzania)

Podsumowując – formuła produktów jest zgodna z europejskim prawem i jego regulacjami, dlatego też jesteśmy pewni, że u nas możecie zamówić, to na czym tak bardzo Wam zależy – wiodące zapachy na rynku perfum nalewanych. Istnieje więc wiele podstaw do tego, aby uznać firmę Refan i perfumy dostępne w Ambasadzie Zapachu, za markę premium wśród perfum nalewanych. Dlatego możemy być dumni z zaufania, jakim nas darzycie!

A teraz…

perfumy nalewane