Dlaczego perfumy nalewane są godnymi odpowiednikami perfum znanych marek?

15 września, 2020

Czy jesteś wielbicielką zapachów, które podkreślą Twoją osobowość?

Czy świadomie dobierasz obowiązujące trendy w modzie ?

A w szczególności – doceniasz jakość oraz trwałość produktów, których używasz…

To koniecznie powinnaś poznać perfumy nalewane Ambasady Zapachu.

Ponieważ jesteśmy marka premium w świecie perfumerii online, proponujemy oryginalne perfumy nalewane, które sa tworzone w Francji i Bułgarii.

Perfumy nalewane Refan – co wpływa na jakość produktów?

Jedną z najważniejszych informacji dla zdrowia Twojej skóry jest to, gdzie perfumy są produkowane.

Jeżeli zdecydujesz się na podróbki perfum (które kopiują opakowanie, flakon czy logo wielkich marek), nie możesz mieć pewności, że sa tworzone i rozlewane w odpowiednich warunkach.

Natomiast niewłaściwy skład zapachu, może powodować niepożądane reakcje alergiczne.

Perfumeria Refan tworzy perfumy nalewane jedynie na bazie zaufanych olejków zapachowych francuskiej firmy Charabbot. Cała produkcja odbywa się w Bułgarii.

Walory naszych zapachów docenił wielokrotnie m.in. przez prestiżowy magazyn Forbes.

Dzięki trosce o jakośc , kilka lat z rzędu przyznawał perfumom Refan nagrody za wysoką jakość czy zaangażowanie Klientów.

Warto również zwrócić uwagę na wspomniane olejki eteryczne.

Ich jakość oraz odpowiednie stężenie wpływają na to, jak oryginalne perfumy nalewane zachowują się na skórze przez cały dzień.

Dobre perfumy inspirowane składają się z 3 faz uwalniania zapachu. W pierwszej chwili po spryskaniu nadgarstka, czujemy nutę głowy. Kolejno (po ok. 15 – 20 min.) pojawia się nuta serca, która tworzy głębię zapachu.

Natomiast wraz z upływem czasu pojawia się kolejna zmiana, dzięki której dostrzegamy nuty zapachowe bazy ulubionego aromatu.

Perfumy nalewane to trwałość oparta na odpowiednio wysokim stężeniu olejków eterycznych. To aż 10-25 % w zależności od pożądanej lekkości zapachu. Pozwala to cieszyć się ich elegancją do kilku godzin od pierwszej aplikacji.

Dlaczego perfumy nalewane mają atrakcyjna cenę?

Zapach nie podlega prawu patentowemu, ponieważ nie można przedstawić go w formie graficznej.

Oczywiście znamy wyjątki, jak np. opatentowanie zapachu „świeżo skoszonej trawy” przez firmę sprzedającą piłeczki tenisowe.

W większości jednak popularne marki produkujące perfumy inspirowane, skupiają się na zastrzeżeniu loga czy wyglądu flakonu.

Branding, reklama czy promowanie nazwy produktu znacznie windują jego cenę. Nawet jeśli jakość jest taka sama, jak w przypadku perfum nalewanych.

Tworzymy perfumy damskie i męskie, aby podkreślić indywidualną osobowość,. Nastrój wyjątkowego spotkania, zadbać o zmysły…

Dlatego oferujemy swoim Klientom reprodukcje znanych zapachów, zamknięte w ekologicznych szklanych buteleczkach, wykonywanych w Szwajcarii (firma Nussbaum) czy na terenie Włoch (firma Baralan).

Trwałe, wysokogatunkowe i przygotowane przez specjalistów w znanych europejskich rozlewniach aromaty są prezentem z najwyższej półki na rynku perfum nalewanych.