161 REFAN / LIBRE /YSL

23 sierpnia, 2020

Samolot wysoko wzbił się w powietrze a ona poczuła na plecach ten znajomy dreszczyk adrenaliny…..
Wznosiła się coraz wyżej i wyżej aż prawie sięgała chmur…
Wiedziała, że to się musi zdarzyć dziś, że ten moment może się już nigdy nie powtórzyć i to może być jedyna okazja by poczuć się naprawdę wolną…
Niespiesznym krokiem podeszła do drzwi, które czekały na nią niczym otwarte wrota i spojrzała w dół gdzie ziemia wyglądała jak szachownica!
Ale ona się już nie bała bo wiedziała, że ma w sobie tę siłę która pozwoli jej skoczyć i raz na zawsze pozbędzie się lęku!!!

Niczym ptak poszybowała w przestworzach i pierwszy raz w życiu poczuła, że naprawdę żyje bo była wolna jak ptak a jednocześnie czuła się jak Ikar szybujący wśród otchłani. 
Powoli spadała w dół ale się nie bała bo wiedziała, że tej chwili już nigdy nie powtórzy!!
Wiatr rozwiewał jej włosy i pieścił policzki a ona cieszyła się jak dziecko, które dopiero co nauczyło się chodzić…!
Nigdy nie myślała że życie sprawi jej taką niespodziankę i że w końcu będzie mogła żyć pełnią życia bo tego zawsze chciała…
Zawsze chciała wolności i tego by móc decydować o własnym losie a teraz trzymając linkę w dłoni myślała o tym czy chce dalej cieszyć się życiem czy już na zawsze chce szybować w przestworzach…

#161refan od Ambasada Zapachu to zapach wolności zwany „Libre” od YSL.
Jego kompozycje otwierają wonne esencje drzewa pomarańczowego w postaci olejku petitgrain oraz akordy lawendy w towarzystwie olejku mandarynkowego i czarnych porzeczek.
Nuty Lawendy są tak przenikające, że trafiają prosto do serca zapachu, w którym spotykają się z jaśminem. 
Kompozycję ciepła spaja wanilia z piżmem, ambrą i cedrem nadając całości spektakularny charakter❤️

Ten zapach to prawdziwa kwitesencja kobiecości ❤️
Jest zapachem dla silnej i pewnej siebie kobiety a także idealnym aromatem na wieczór i na specjalne okazje. 
Ten perfum jest tak cudowny, że co kilka dni do niego wracam, ponieważ jest doskonałym zapachem na co dzień i poza tym jest dość świeży i nie obciążający.
Jego sekret tkwi w dość nieoczekiwanej i ciekawej kompozycji, które sprawia, że jest on bardzo wytworny a zarazem drapieżny i nie przypomina niczego co wcześniej pojawiło się na rynku perfum.