195 Refan/ I love love Moschino

16 sierpnia, 2020

W lunaparku wszystko jest kolorowe. Łabędzie płyną w takt melodii unosząc na plecach roześmianą dzieciarnię; rollercoaster podjeżdża do góry, by za chwilę, w szalonym pędzie zjechać w dół i wywołać piski i wesoły śmiech jadących. Młoda nastolatka w żółtej, letniej sukience stoi oparta o karuzelę. Popija owocowy sok, wyciskany przez sprzedawcę na straganiku, przy którym kręcą słodką cukrową watę. Jak kolorowe chmury na pogodnym niebie; syczy maszyna, a chmura słodkości staje się puszysta i coraz wieksza. Niby tęcza, syci się kolorami. Zapach owoców unosi się w powietrzu, a dziewczyna z uśmiechem patrzy na niekończący się wir zabawy. Czeka. Przez ścieżkę przechodzi clown, niosący bukiet wesołych balonów. Dzieci z radością pobiegły za nim; słońce, niczym rozbawiony kociak, odbija się od trampoliny. Jest słodko, radośnie, i tak kolorowo, jakby wszystkie barwy umówiły się na spotkanie.
Wreszcie spostrzega tego, na którego czekała. Kolega dziewczyny z daleka macha do niej, zbliżając się szybkim krokiem. Oboje uśmiechnięci, trzymając się za ręce, biegną w stronę wesołego miasteczka. Chłopak ukradkiem spogląda na jej zaróżowione policzki, ciemne rzęsy i pełne wyrazu usta. Czuje, że nie ma drugich takich… Ściska mocniej jej dłoń, a w sercu dziewczyny coś drży delikatnie, coś, czego sama nie umie jeszcze nazwać… Czyżby to pierwsza miłość?

Zapach nr #195 marki Refan jest odpowiednikiem wody perfumowanej I love love domu mody Moschino. “Cheap & Chic” – tanie i eleganckie, stworzyły pewien przełom – wielka moda i ekstrawaganckie projekty stały się nagle ogólnodostępne dla wszystkich, którzy chcieli po nie sięgnąć. Zapach I love love miał być uosobieniem tej linii ubrań i zapachów – aromat, przypominający lato, radość i pogodny dzień, miał podobać się wszystkim – i pasować do każdej stylizacji. Śmiało można powiedzieć, że odniósł sukces, bo trudno znaleźć kogokolwiek, kto nie polubił tego koktajlu cytrusów, słodkiego cukru i kwiatowo zielonych niuansów.

Początek #195refan to sok. Sok świeżo wyciskany, orzeźwiający, do którego kolejno lądują świeże cytryny, grejpfruty, słodkie pomarańcze, mandarynki i ożywcza limonka. Chłód cytrusów wzbogaca czerwona porzeczka. Pierwsze nuty są tak plastycznie smakowite, że aż uruchamiają się kubki smakowe. Lekkości nadają akordy trzciny cukrowej, niczym cukrowej waty – to nie jest ciężki, przytłaczający karmel, a słodycz puszysta jak chmura na niebie w słoneczny dzień. W #195refan słońca nie brakuje. Białe piżmo nadaje kompozycji szlachetności i wspaniale łączy się z kwiatowo zieloną nutą bazy, która długo utrzymuje się na skórze. Bardzo subtelne akordy róży i konwalii przeplatają się z chłodem sitowia nadbrzeżnego, a cedr i inne akordy drzewne utrzymują długotrwałą świeżość.

#195refan to piękna, cytrusowa opowieść na gorące dni, o łagodnym i radosnym charakterze. Perfumy nie męczą, nie boli od nich głowa, nie można z nimi przesadzić nawet w największy upał. To promienny zapach dla kobiet zakochanych i kochających życie. Użyty rano, dodaje skrzydeł, napełnia optymizmem i zapewnia “kop energii” na cały dzień, a przy tym jest bardzo zmysłowy. Stworzony z myślą o młodych kobietach, które lubią zwracać na siebie uwagę otoczenia, doskonale sprawdzą się dla Pani w każdym wieku, która widzi świat w jasnych kolorach. Utrzymuje swoją świeżość na ciele do 5 godzin, co jest świetnym wynikiem w tej grupie zapachowej. Nie napełnia ogonem całego otoczenia, ale cały czas przypomina delikanie o swojej obecności kobiecie, która go nosi. I love love… nie sposób się w nim nie zakochać! 😉

#195refan #ilovelovemoschino

Autorka #AnnaLewińska