Refan #350 Good Girl – C. Herrera

7 maja, 2020

Refan #350 Good Girl – C. Herrera

Portrait of lovely lady looking at flowers and smelling them

Migoczą na nieboskłonie. Na ciemnym aksamicie nieba przykuwają wzrok, odległe, zimne, błyszczące punkciki. Zapalają się i gasną. Pulsują, dając życie. Feeria świateł gra w galaktyce, kiedy spalają się lub powstają na nowo, tworząc niepowtarzalne spektakle swoich narodzin. Zachwycają swoją urodą i blaskiem, a my, obserwując je z daleka, zachwycamy się ich pięknem. Bo co może być bardziej fascynujące niż gwiazdy???

Zapalają się światła wielkich miast. Są wśród nich takie, które nigdy nie zasypiają. Tłum fotografów tłoczy się przy barierkach, migają flesze aparatów, a wzrok ich wszystkich utkwiony jest w czerwonym dywanie, gdzie zjawiła się ona. Gwiazda. Ikona współczesnych czasów. Klasyczna i nowoczesna, obyta i zuchwała, tajemnicza i elokwentna. Jej uśmiech promienieje, jest ciepły i kobiecy, jak nuty słodkich migdałów w nucie głowy jej zapachu. Cytrusy tańczą w świetle fleszy, kiedy uśmiecha się do zdjęć. Jest w stu procentach kobieca; zapach jaśminowca podkreśla jej dojrzałość i elegancję, a nuty bobu tonka – blask jej charyzmy. Ma w swoim charakterze coś zadziornego, dziewczęcego. Utalentowana, stylowa, piękna, kobieta z wielkiego miasta. Współczesna, amerykańska muza. Good Girl.

Zapach nr #350 marki Refan jest odpowiednikiem perfum Good Girl Caroliny Herrery. Perfum, które w krótkim czasie zdobyły ogromną popularność; można powiedzieć, że są “lustrem” każdej nowoczesnej kobiety. Każda z nas ma w sobie bowiem swoje wyjątkowe, wewnętrzne piękno i kocha błyszczeć niczym gwiazda na niebie. Zapach otwiera się symfonią słodkich migdałów, fantastycznie przeplatających się ze świeżymi cytrusami. W nucie serca, najgłębiej wyczuwalny jest jaśminowiec i ultrakobieca tuberoza, która pulsuje w zapachu niczym gwiazda i działa jak magnes – przyciąga kazdego, tak aby chciał podejść jak najbliżej się da i uchwycić jej zapach. Im dłużej je nosimy, tym bardziej otula nas ciepło fasoli tonka i zmysłowe piżmo.

W moim odczuciu zapach #350 nie jest tyle słodki, co złożony. Na pewno ewoluuje na skórze, nuty rozwijają się powoli i zmieniają swoje oblicze z każdą godziną na coraz bardziej kwiatowe i wysublimowane. #350 jest jak kobieta – zyskuje przy dłuższym i bliższym poznaniu. Najbardziej wybrzmiewa w nim nuta jaśminowca w otoczeniu słodyczy bazy. Jego trwałość zaskakuje – pomimo wielu godzin (7-8 godz na skórze) nie traci swojej intensywności. Intrygujący, zwracający na siebie uwagę, pełen blasku, o cieplym wnętrzu. Uosobienie współczesnej kobiety.

Anna Lewińska

Gdy słyszę „Good Girl” to myślę o porządnej dziewczynie, która wstaje rano, parzy kubek gorącej kawy, wykonuje delikatny makijaż i jedzie do pracy.
Gdy czuję „Good Girl” to moje zmysły budzą się… bo wiem że to cudowny zapach od
C. Herrera.
Odpowiednik #350refan to zapach
„Good Girl”, który otrzymałam od Ambasada Zapachu.
To jest zapach, który budzi się na skórze niczym dojrzały jaśmin w blasku słońca.
Jest mocny i pobudza jak gorąca kawa z samego rana. Jest dojrzały i kuszący jak dorodny migdał.
Zapach jest energetyczny jak impuls, który pobudza do działania. Jego nuty bawią się z naszymi nozdrzami aby zmieniać się na skórze niczym kameleon.
To zapach dla kobiety pełnej pasji, która wie czego chce. To zapach, którego nuty wędrują po naszym ciele aby rozkoszować nasze zmysły pożądaniem.
To zapach mocny, który utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. To zapach zmysłowy i drapieżny jednocześnie.